Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
604/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-18 09:00
Sędzia I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Szkolne
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk
Adres Wały Piastowskie 6
Hala I Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 4 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
592/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-18 18:00
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia II : Tobolewski Michał Mieszko
Sędzia S : Tobolewski Michał
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SKS Starogard Gdański - SPS Lębork
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Traugutta 2
Hala Gimnazjum Nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
626/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 13:00
Sędzia I : Kuchna Filip
Sędzia II : Zachaczewska Monika
Sędzia S+K : Redlarski Mateusz
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy Trefl Gdańsk SA I - Trefl Gdańsk SA II
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Turniej finałowy województwa juniorów.

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
619/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 15:30
Sędzia I : Zakrzewski Mateusz
Sędzia II : Bytof Bartosz
Sędzia S : Walder Lidia
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy UKS REDA-CIECHOCINO - Gedania II Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Reda
Adres Brzozowa 30
Hala ZS nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
618/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 17:00
Sędzia I : Stopiński Paweł
Sędzia II : Mosiński Andrzej
Sędzia S : Szczepański Piotr
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MTS Kwidzyn
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
611/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 18:00
Sędzia I : Jaszke Bolesław
Sędzia I : Bilińska Daria
Sędzia I : Doering Mirosław
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Przodkowo
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Przodkowo
Adres Sportowa 1
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
627/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 19:00
Sędzia I : Zachaczewska Monika
Sędzia II : Bydelski Cezary
Sędzia S : Błaszczyk Kamila
Sędzia GŁ+K : Arentowicz Mirosław
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy MKS Korab Puck - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk/Sopot
Adres Plac Dwóch Miast 1
Hala Ergo Arena potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Turniej finałowy województwa juniorów.

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
120/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-19 20:00
Sędzia S : Heyducki Marek
Sędzia L1 : Galinski Artur
Sędzia L2 : Gostomczyk Dennis
Rodzaj zawodów II Liga Kobiet
Pomiędzy APS Rumia - UKS ZSMS Poznań
Miejscowość (dzielnica) Rumia
Adres Mickiewicza 49
Hala MOSiR potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
612/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 09:15
Sędzia I : Gawarkiewicz Tomasz
Rodzaj zawodów Turniej Amatorów Mężczyzn
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze Górne)
Adres Porębskiego 21 (dojazd z ulicy Jana z Kolna autobusem Nr 194-do przystanku przy Biedronce
Hala Zespół Szkół Nr 11 (Gimnazjum Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 43) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 4 godziny

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
633/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 10:00
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia II : Szczepański Piotr
Sędzia S : Chmielecka Aleksandra
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy MTS Kwidzyn - Gedania II Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Kwidzyn
Adres Żeromskiego 80 (w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej 54)
Hala KCSiR (w pobliżu Szkoły Podstawowej Nr 6) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
569/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 10:30
Sędzia I : Mocias Mateusz
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 1
2 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
570/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 10:30
Sędzia I : Malak Przemysław Dawid
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 2
2 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
614/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 12:00
Sędzia I : Giełażyn Magda
Sędzia II : Brożyna Paweł
Sędzia S : Wiertel Alicja
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SPS Lębork - Trefl Gdańsk II
Miejscowość (dzielnica) Łebień koło Lęborka (w stronę Łeby)
Adres
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Miejsce spotkania: Szkoła Podstawowa w Łebieniu 93a

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
613/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 13:30
Sędzia I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Turniej Amatorów Mężczyzn
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze Górne)
Adres Porębskiego 21 (dojazd z ulicy Jana z Kolna autobusem Nr 194-do przystanku przy Biedronce
Hala Zespół Szkół Nr 11 (Gimnazjum Nr 16, Szkoła Podstawowa Nr 43) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 4,5 godziny

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
601/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 14:00
Sędzia I : Ziółkowski Jarosław
Sędzia II : Zbrzeźny Krzysztof
Sędzia S : Napiórkowski Stanisław
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy UMKS Jurand Malbork - SKS Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Malbork
Adres Narutowicza 14
Hala Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
571/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 14:30
Sędzia I : Banaszkiewicz Oskar
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 1
2 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
572/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 14:30
Sędzia I : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 2
2 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
628/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 14:30
Sędzia I+II : Nowak Jakub
Sędzia II+I : Strzelecki Paweł
Sędzia S : Gostomczyk Dennis
Sędzia GŁ+K : Sosnowski Paweł
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy Trefl Gdańsk SA II - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Trefl Gdańsk SA I - MKS Korab Puck
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk/Sopot
Adres Plac Dwóch Miast 1
Hala Ergo Arena potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Turniej finałowy województwa juniorów.

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
605/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-20 17:30
Sędzia I : Bytof Bartosz
Sędzia II : Bołkowska Magdalena
Sędzia S : Wasielke Wojciech
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS REDA-CIECHOCINO
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi BARAŻ

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
538/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 08:30
Sędzia I : Kaczmarek Władysław
Rodzaj zawodów Liga Amatorów Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Sopot (Brodwino)
Adres Kolberga 15
Hala Szkoła Podstawowa Nr 9 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
602/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I+II : Chmielecka Aleksandra
Sędzia II+I : Szczepański Piotr
Sędzia S+K : Tercjak Paweł
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Kwidzyn
Adres Żeromskiego 80 (w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej 54)
Hala KCSiR (w pobliżu Szkoły Podstawowej Nr 6) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
W turnieju uczestniczą:
- MTS III Kwidzyn,
- SN Gedania Gdańsk,
- UKS Zatoka Puck
Liga Wojewódzka Młodziczek- II liga, III turniej V kolejki,

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
607/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I : Piekarec Adam
Sędzia I : Rybak Tomasz
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
UWAGA ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA TURNIEJU, PROSZĘ POTWIERDZIĆ ZMIANĘ NA STRONIE

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
609/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I+II+S : Tobolewski Michał
Sędzia I+II+S : Tobolewski Michał Mieszko
Sędzia I+II+S : Babiński Damian
Rodzaj zawodów Młodzicy
Pomiędzy UKS SET Starogard Gdańsk - KATS Alpat Gdynia
KATS Alpat Gdynia - UKS w Jastarni
UKS w Jastarni - UKS SET Starogard Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański (Żabno)
Adres Ks.Bp.Dominika 32
Hala Zespół Szkół Publicznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
616/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I : Nehring Sebastian
Rodzaj zawodów KARTUSKA AMATORSKA LIGA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Kartuzy
Adres Wzgórze Wolności 3
Hala Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 4 godziny

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
621/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I+II+S : Ziółkowski Jarosław
Sędzia I+II+S : Mosiński Andrzej
Sędzia I+II+S : Tobolewski Przemysław
Rodzaj zawodów Młodzicy
Pomiędzy SKS Starogard Gdański - SPS Lębork
SPS Lębork - UKS Wilki Chwaszczyno
UKS Wilki Chwaszczyno - SKS Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres ul. Traugutta 2
Hala Gimnazjum Publiczne nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
623/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I+II+S : Stopiński Paweł
Sędzia I+II+S : Mocias Mateusz
Sędzia I+II+S : Paszkowski Łukasz
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy UKS MOS Libero Starogard Gdański - UKS Reda Ciechocino II
UKS Reda Ciechocino II - Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk I
Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk I - UKS MOS Libero Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Sobieskiego 6
Hala Zespół Szkół Ekonomicznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
630/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:00
Sędzia I+II : Kucharczyk Syta Maria
Sędzia II+I : Grzyb Łukasz
Sędzia S : Żmudzińska Marta
Sędzia L1 : Malak Przemysław Dawid
Sędzia L2 : Banaszkiewicz Oskar
Sędzia GŁ+K : Speina Joanna
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy MKS Korab Puck - Trefl Gdańsk SA II
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Gdańsk SA I
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk/Sopot
Adres Plac Dwóch Miast 1
Hala Ergo Arena potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Turniej finałowy województwa juniorów.
Udział sędziów liniowych tylko dla meczu GKS Stoczniowiec Gdańsk vs. Trefl Gdańsk SA I

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
573/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:30
Sędzia I : Marciniak Marta
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 1
3 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
574/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:30
Sędzia I : Karwowski Dariusz
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 2
3 mecze
Stawki GOKF

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
615/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 10:30
Sędzia I : Ziółkowski Mariusz
Sędzia II : Zakrzewski Mateusz
Sędzia S : Lipska Joanna
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Gedania II Gdańsk - GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Zaspa)
Adres Burzyńskiego 10
Hala SP Nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi BARAŻE

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
606/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 11:00
Sędzia I+II : Kałuża Wiktoria
Sędzia II+I : Psujek Paweł
Sędzia S+K : Nosal Piotr
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Słupsk
Adres Sobieskiego 3
Hala Szkoła Podstawowa nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Zespoły uczestniczące w Turnieju:
- Energa Akademia Pomorska Czarni Słupsk,
- SPS Lębork,
- GKS Żukowo.


Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
624/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 11:00
Sędzia I+II+S : Skowrońska Magdalena
Sędzia I+II+S : Błaszczyk Kamila
Sędzia I+II+S : Karman Agnieszka
Rodzaj zawodów Młodzicy
Pomiędzy Trefl Gdańsk II - Trefl Gdańsk
Trefl Gdańsk - UKS Suchanik Gdańsk
UKS Suchanik Gdańsk - Trefl Gdańsk II
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
634/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 11:00
Sędzia I+II+S : Galinski Artur
Sędzia I+II+S : Grzyb Aneta
Sędzia I+II+S : Masłyk Katarzyna
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy UKS Wilki Chwaszczyno - MTS II Kwidzyn
MTS II Kwidzyn - PTPS Człuchów
PTPS Człuchów - UKS Wilki Chwaszczyno
Miejscowość (dzielnica) Chwaszczyno
Adres ul.Mickiewicza 16
Hala potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
632/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 15:00
Sędzia I+II : Wyrzykowska Adrianna
Sędzia II+I : Grąz Aneta
Sędzia S+K : Kuśmider Arkadiusz
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Olimpijczyk AS Trefl Pruszcz Gdański - KATS Alpat Gdynia
KATS Alpat Gdynia - APS II Rumia
APS II Rumia - Olimpijczyk AS Trefl Pruszcz Gdański
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
620/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-21 16:00
Sędzia I : Gawarkiewicz Tomasz
Sędzia II : Doering Mirosław
Sędzia S : Gadowska Maja
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy UKS REDA-CIECHOCINO - MTS Kwidzyn
Miejscowość (dzielnica) Reda
Adres Brzozowa 30
Hala ZS nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
214/Sezon Halowy 2017/2018 2018-01-22 20:30
Sędzia I : Nowak Jakub
Sędzia II : Łukasiewicz Tomasz
Sędzia S+K : Sosnowski Paweł
Rodzaj zawodów Liga Międzyuczelniana Mężczyzn
Pomiędzy AWFiS - PG
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Zwycięstwa 12
Hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej (dawniej AOS-PG) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi