Home
Komunikaty
Prezydium Wydziału Sędziowskiego
Referat Szkolenia i Kwalifikacji - materiały
Referat Szkolenia i Kwalifikacji - informacje
Zasady obsad
Informacje Referatu Organizacyjnego
Delegacje
Wszystkie
Sezon Halowy 2023/2024
Lista sędziów
Zaloguj
Ta przeglądarka nie obsługuje Javascript!
Sędziowie
Klasa sędziowska
Międzynarodowa
Kandydat Międzynarodowy
Państwowa
Związkowa
I szczebel centralny
I
II
III
Kandydat
uprawnienia
Międzynarodowe
M
K
J
W
S
A1
A2
B
C
KW
PL
Lp.
Nazwisko
Imię
Plażowy
Aktywny
1
Arentowicz
Mirosław
Nie
Tak
2
Bębenek
Zygmunt
Nie
Nie
3
Bilińska Giełażyn
Daria
Tak
Nie
4
Błaszczyk
Kamila
Nie
Tak
5
Błażejewski
Marek
Nie
Tak
6
Bojke
Magdalena
Nie
Tak
7
Bołkowska
Magdalena
Nie
Tak
8
Brożyna
Paweł
Tak
Tak
9
Budzisz
Konrad
Nie
Tak
10
Chmielecka
Aleksandra
Nie
Tak
11
Czerniak
Andrzej
Nie
Tak
12
Doering
Inez
Tak
Tak
13
Doering
Mirosław
Tak
Tak
14
Dominiak
Łukasz
Nie
Tak
15
Fularczyk
Maciej
Nie
Tak
16
Galinski
Artur
Nie
Tak
17
Gawarkiewicz
Tomasz
Nie
Tak
18
Giełażyn
Mateusz
Tak
Nie
19
Gostomczyk
Dennis
Nie
Nie
20
Grabka
Łukasz
Nie
Nie
21
Grzyb
Łukasz
Nie
Tak
22
Grzybkowska
Klaudia
Nie
Tak
23
Heyducki
Marek
Nie
Tak
24
Jarosz
Jakub
Nie
Tak
25
Jasnoch
Michał
Nie
Tak
26
Jaszke
Bolesław
Tak
Tak
27
Jażdżewski
Krzysztof
Nie
Tak
28
Jędrusik
Wiktor
Tak
Tak
29
Jóskowski
Kamil
Nie
Tak
30
Kaczmarek
Władysław
Nie
Nie
31
Kalinowski
Patryk
Nie
Tak
32
Kałuża
Wiktoria
Nie
Nie
33
Kamerka
Julia
Tak
Tak
34
Karwowski
Dariusz
Nie
Nie
35
Konkol
Maciej
Nie
Nie
36
Korth
Anna
Tak
Tak
37
Kowalska
Wiktoria
Nie
Tak
38
Krupińska
Ewelina
Nie
Tak
39
Krzyżanowski
Sebastian
Nie
Nie
40
Kucharczyk
Aleksander
Nie
Tak
41
Kucharczyk Syta
Maria
Nie
Nie
42
Kuchciński
Mateusz
Nie
Tak
43
Kuchna
Filip
Nie
Tak
44
Kurkiewicz
Agnieszka
Nie
Tak
45
Kuśmider
Arkadiusz
Nie
Tak
46
Lipska
Joanna
Nie
Tak
47
Łukasiewicz
Mieczysław
Nie
Nie
48
Łukasiewicz
Tomasz
Nie
Tak
49
Łygoński
Krzysztof
Nie
Nie
50
Majcherek
Danuta
Nie
Nie
51
Malak
Przemysław Dawid
Nie
Tak
52
Marciniak
Marta
Nie
Tak
53
Mizgała
Maciej
Nie
Tak
54
Mosiński
Andrzej
Tak
Tak
55
Murczkiewicz
Kamila
Nie
Tak
56
Murczkiewicz
Rafał
Nie
Tak
57
Napiórkowski
Stanisław
Nie
Nie
58
Nehring
Sebastian
Nie
Tak
59
Noga
Natalia
Nie
Tak
60
Nosal
Piotr
Tak
Tak
61
Nowak
Jakub
Nie
Tak
62
Nowak
Wiktoria
Nie
Tak
63
Piekarec
Adam
Nie
Tak
64
Pipka
Andrzej
Nie
Tak
65
Redlarski
Mateusz
Nie
Nie
66
Rutkowski
Ryszard
Nie
Tak
67
Rybak
Anetta
Nie
Tak
68
Rybak
Tomasz
Nie
Tak
69
Sasień
Mariusz
Nie
Nie
70
Skotarek
Mikołaj
Nie
Tak
71
Skowrońska
Magdalena
Nie
Tak
72
Skowroński
Piotr
Nie
Tak
73
Sosnowski
Paweł
Nie
Tak
74
Stopiński
Paweł
Tak
Tak
75
Sychowska
Marta
Nie
Nie
76
Sychowski
Maciej
Nie
Nie
77
Szafran
Paweł
Nie
Tak
78
Szałański
Jakub
Nie
Tak
79
Szczepański
Piotr
Nie
Tak
80
Szefler
Miłosz
Nie
Tak
81
Tercjak
Monika
Nie
Tak
82
Tobolewski
Michał
Nie
Tak
83
Tobolewski
Przemysław
Nie
Nie
84
Trybuła
Maja
Nie
Nie
85
Tybuś
Bogusław
Nie
Tak
86
Walder
Lidia
Nie
Tak
87
Warmbier
Jakub
Tak
Tak
88
Zakrzewski
Maciej
Nie
Tak
89
Zakrzewski
Mateusz
Tak
Tak
90
Zalewski
Szymon
Nie
Tak
91
Zbrzeźny
Krzysztof
Nie
Tak
92
Zdunek
Marcin
Nie
Tak
93
Zielińska
Joanna
Nie
Tak
94
Zieliński
Karol
Nie
Tak
95
Ziółkowski
Mariusz
Nie
Tak
96
Zubowicz
Mikołaj
Tak
Tak
97
Zygadło
Jerzy
Nie
Tak
98
Żmudzińska
Marta
Tak
Tak
99
Żywiec
Jakub
Tak
Tak