Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
59/2018/2019- Halowa 2018-10-19 08:00
Sędzia I+II : Bołkowska Magdalena
Sędzia I+II : Jaszke Bolesław
Sędzia II+I : Giełażyn Mateusz
Sędzia II+I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Mistrzostwa Inspektoratu Sił Zbrojnych
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Cetniewo
Adres Ośrodek Sportu
Hala Cetniewo potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 6 godzin

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
154/2018/2019- Halowa 2018-10-19 16:00
Sędzia I : Arentowicz Mirosław
Sędzia I : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Turniej Środowisk Prawniczych
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Al. Grunwaldzka 411
Hala ALCHEMIA potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów ok 5 godzin

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
44/2018/2019- Halowa 2018-10-19 18:00
Sędzia I : Bębenek Zygmunt
Sędzia I : Bydelski Cezary
Sędzia I : Grzybkowska Klaudia
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Przodkowo
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Przodkowo
Adres Sportowa 1
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
156/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Karwowski Dariusz
Sędzia II : Galinski Artur
Sędzia S : Jarosz Jakub
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - Gdyńska Akademia Siatkówki
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
158/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Walder Lidia
Sędzia II : Doering Mirosław
Sędzia S : Kwiatkowska Karolina
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy UKS REDA-CIECHOCINO - MKS Olimpijczyk
Miejscowość (dzielnica) Reda
Adres Brzozowa 30
Hala ZS nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
159/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 1
3 mecze
Stawki GOKF
Płatne przelewem w delegacji proszę podać nr konta

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
160/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Paszkowski Łukasz
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 2
3 mecze
Stawki GOKF
Płatne przelewem w delegacji proszę podać nr konta

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
185/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Tobolewski Michał
Sędzia II : Mosiński Andrzej
Sędzia S : Tobolewski Przemysław
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SKS Starogard Gdański - Trefl Gdańsk II
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Traugutta 2
Hala Gimnazjum Nr 2 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
196/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:00
Sędzia I : Konkol Maciej
Sędzia II : Michałek Kamila
Sędzia S : Kucharczyk Syta Maria
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy BAT Sierakowice - SPS Lębork
Miejscowość (dzielnica) Sierakowice
Adres Spacerowa 1
Hala Hala Sportowa Gimnazjum potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
173/2018/2019- Halowa 2018-10-20 10:30
Sędzia I : Czerniak Andrzej
Sędzia II : Nosal Piotr
Sędzia S : Kałuża Wiktoria
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy TPS Czarni Słupsk - Gedania II Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Słupsk
Adres Sobieskiego 3
Hala Szkoła Podstawowa nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
193/2018/2019- Halowa 2018-10-20 11:00
Sędzia I : Błaszczyk Kamila
Sędzia I : Gawarkiewicz Tomasz
Rodzaj zawodów Turniej Charytatywny
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Zwycięstwa 12
Hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej (dawniej AOS-PG) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 4-5 godzin

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
184/2018/2019- Halowa 2018-10-20 11:30
Sędzia I : Krzyżanowski Sebastian
Sędzia II : Zakrzewski Mateusz
Sędzia S : Noga Natalia
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Gedania I Gdańsk - Akademia Piłki Siatkowej Rumia
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Zaspa)
Adres Burzyńskiego 10
Hala SP Nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
183/2018/2019- Halowa 2018-10-20 12:00
Sędzia I : Brożyna Paweł
Sędzia II : Strzelecki Paweł
Sędzia S : Wiertel Alicja
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SPS Lębork - UKS Wilki Chwaszczyno
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
177/2018/2019- Halowa 2018-10-20 12:30
Sędzia I : Nosal Piotr
Sędzia II : Czerniak Andrzej
Sędzia S : Kałuża Wiktoria
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy TPS Czarni Słupsk - GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Miejscowość (dzielnica) Słupsk
Adres ul. Sobieskiego 3
Hala Szkoła Podstawowa nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
189/2018/2019- Halowa 2018-10-20 13:00
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia II : Tobolewski Michał
Sędzia S : Tobolewski Przemysław
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy KaEmKa Starogard Gdański - Golden Orzeł Malbork
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres ul. Traugutta 2
Hala PSP nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
180/2018/2019- Halowa 2018-10-20 13:45
Sędzia I : Bydelski Cezary
Sędzia II : Redlarski Mateusz
Sędzia S : Grzybkowska Klaudia
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - UMKS Jurand Malbork
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Reja 25
Hala Zespół Szkół Energetycznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
134/2018/2019- Halowa 2018-10-20 17:00
Sędzia S : Mizgała Maciej
Sędzia L1 : Tybuś Bogusław
Sędzia L2 : Gostomczyk Dennis
Rodzaj zawodów II Liga Mężczyzn
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - Stal Grudziądz
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Reja 25
Hala Zespół Szkół Energetycznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
167/2018/2019- Halowa 2018-10-20 18:30
Sędzia I : Zieliński Karol
Sędzia II : Zachaczewska Monika
Sędzia S : Sagatowski Wojciech
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy Trefl I Gdańsk - KATS Alpat Gdynia
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
28/2018/2019- Halowa 2018-10-21 08:30
Sędzia I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Liga Amatorów Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Sopot (Brodwino)
Adres Kolberga 15
Hala Szkoła Podstawowa Nr 9 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
147/2018/2019- Halowa 2018-10-21 09:00
Sędzia I+II+S : Kucharczyk Syta Maria
Sędzia I+II+S : Kurkiewicz Agnieszka
Sędzia I+II+S : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - KaEmKa II Starogard Gd.
KaEmKa II Starogard Gd. - UKS Morena Miastko II
UKS Morena Miastko II - Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
151/2018/2019- Halowa 2018-10-21 10:00
Sędzia I+II+S : Nosal Piotr
Sędzia I+II+S : Rybak Anetta
Sędzia I+II+S : Kałuża Wiktoria
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy PTPS Człuchów - Alfa Kartuzy
Alfa Kartuzy - MTS II Kwidzyn
MTS II Kwidzyn - PTPS Człuchów
Miejscowość (dzielnica) Człuchów
Adres Koszalińska 2
Hala Powiatowa Bursa Szkolna potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi VII liga

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
152/2018/2019- Halowa 2018-10-21 10:00
Sędzia I+II : Grzybkowska Klaudia
Sędzia II+I : Galinski Artur
Sędzia S+K : Zieliński Karol
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Gedania I Gdańsk - KaEmKa Starogard Gd.
KaEmKa Starogard Gd. - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I
Akademia Piłki Siatkowej Rumia I - Gedania I Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Zaspa)
Adres Burzyńskiego 10
Hala SP Nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
161/2018/2019- Halowa 2018-10-21 10:00
Sędzia I : Jarosz Jakub
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 1
3 mecze
Stawki GOKF
Płatne przelewem w delegacji proszę podać nr konta

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
162/2018/2019- Halowa 2018-10-21 10:00
Sędzia I : Lińska Kamila
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Boisko 2
3 mecze
Stawki GOKF
Płatne przelewem w delegacji proszę podać nr konta

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
188/2018/2019- Halowa 2018-10-21 10:00
Sędzia I+II+S : Bydelski Cezary
Sędzia I+II+S : Zakrzewski Mateusz
Sędzia I+II+S : Sagatowski Wojciech
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy GKS Wieżyca 2011 Stężyca - GAS
GAS - UKS Morena Miastko
UKS Morena Miastko - GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
181/2018/2019- Halowa 2018-10-21 11:00
Sędzia I : Karwowski Dariusz
Sędzia II : Gostomczyk Dennis
Sędzia S : Paszkowski Łukasz
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Piast Kobylnica
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Reja 25
Hala Zespół Szkół Energetycznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
190/2018/2019- Halowa 2018-10-21 11:00
Sędzia I : Doering Mirosław
Sędzia II : Walder Lidia
Sędzia S : Kwiatkowska Karolina
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy MKS Korab Puck - Trefl Gdańsk S.A.
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa 3C
Hala MOKSiR potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
140/2018/2019- Halowa 2018-10-21 12:00
Sędzia S : Nowak Jakub
Sędzia L1 : Zbrzeźny Krzysztof
Sędzia L2 : Zakrzewski Maciej
Rodzaj zawodów II Liga Kobiet
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - Energa MKS Truso Elbląg
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
155/2018/2019- Halowa 2018-10-21 13:30
Sędzia I+II : Kunz Łukasz
Sędzia II+I : Kwiatkowska Karolina
Sędzia S+K : Dominiak Łukasz
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy UKS Zatoka 95 Puck - Czarni Słupsk
Czarni Słupsk - MTS I Kwidzyn
MTS I Kwidzyn - UKS Zatoka 95 Puck
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa 3C
Hala MOKSiR potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
146/2018/2019- Halowa 2018-10-21 15:00
Sędzia I+II+S : Zakrzewski Maciej
Sędzia I+II+S : Zbrzeźny Krzysztof
Sędzia I+II+S : Nowak Jakub
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - UKS Reda Ciechocino
UKS Reda Ciechocino - UKS Wilki Chwaszczyno
UKS Wilki Chwaszczyno - Golden Orzeł Malbork
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
171/2018/2019- Halowa 2018-10-21 15:30
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Sędzia II : Krzyżanowski Sebastian
Sędzia S : Bębenek Zygmunt
Sędzia L-społecznie : Grzybkowska Klaudia
Sędzia L-społecznie : Kurkiewicz Agnieszka
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy Trefl Gdańsk SA II - KATS Alpat Gdynia
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
148/2018/2019- Halowa 2018-10-23 09:00
Sędzia I : Mizgała Maciej
Sędzia I : Zbrzeźny Krzysztof
Rodzaj zawodów Mistrzostwa DG RSZ nr 4 SIŁY POWIETRZNE w piłce siatkowej
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów od 9:00 do 19:00 w tym przerwa obiadowa

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
137/2018/2019- Halowa 2018-10-23 15:30
Sędzia I : Stopiński Paweł
Sędzia II : Szczepański Piotr
Sędzia S : Chmielecka Aleksandra
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy MTS Kwidzyn - UKS Wilki Chwaszczyno
Miejscowość (dzielnica) Kwidzyn
Adres ul. Mickiewicza 56B
Hala Hala Widowiskowo-Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi UWAGA ZMIANA TERMINU SPOTKANIA, PROSZĘ POTWIERDZIĆ ZMIANĘ!
II liga gr A

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
149/2018/2019- Halowa 2018-10-24 09:00
Sędzia I : Mizgała Maciej
Sędzia I : Zbrzeźny Krzysztof
Rodzaj zawodów Mistrzostwa DG RSZ nr 4 SIŁY POWIETRZNE w piłce siatkowej
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów od 9:00 do 19:00 w tym przerwa obiadowa

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
150/2018/2019- Halowa 2018-10-25 09:00
Sędzia I : Mizgała Maciej
Sędzia I : Zbrzeźny Krzysztof
Rodzaj zawodów Mistrzostwa DG RSZ nr 4 SIŁY POWIETRZNE w piłce siatkowej
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów od 9:00 do 17:30 w tym przerwa obiadowa