Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
145/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 10:00
Sędzia I : Jędrusik Wiktor
Sędzia II : Ziółkowski Mariusz
Sędzia S : Marciniak Marta
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Rumia
Adres Starowiejska 4
Hala Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 (I Liceum Ogólnokształcące) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
154/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 10:00
Sędzia I : Sychowska Marta
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 3 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
157/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 10:00
Sędzia I : Tobolewski Przemysław
Sędzia II : Brożyna Paweł
Sędzia S : Rutkowski Ryszard
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SPS Lębork - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Cewice (koło Lęborka)
Adres Witosa 65
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
135/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 11:00
Sędzia I : Walder Lidia
Sędzia II : Budzisz Konrad
Sędzia S : Jaszke Bolesław
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy UKS Zatoka 95 Puck - Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa 3C
Hala MOKSiR potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Grupa B

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
141/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 11:00
Sędzia I : Zakrzewski Maciej
Sędzia II : Tobolewski Michał
Sędzia S : Zbrzeźny Krzysztof
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy UKS Orzeł Malbork - KaEmKa Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Malbork
Adres ul. Hadyny 18 (wejście przez łącznik)
Hala Sala sportowa przy SP nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
148/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 12:30
Sędzia I : Bilińska Daria
Sędzia II : Giełażyn Mateusz
Sędzia S : Doering Mirosław
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Gdyńska Akademia Siatkówki - UKS Libero Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Gdynia
Adres Sucharskiego 10
Hala SP 44 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
137/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 13:00
Sędzia I : Grzyb Łukasz
Sędzia II : Kucharczyk Syta Maria
Sędzia S : Ziętkiewicz Dariusz
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy KATS Alpat Gdynia - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Chwarzno)
Adres Jowisza 60
Hala SP nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Grupa B

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
163/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 13:00
Sędzia I : Jaszke Bolesław
Sędzia I : Dominiak Łukasz
Rodzaj zawodów Turniej Amatorski
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18
Hala Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora.
Planowany czas trwania zawodów ok 1.5 godziny.
Sędziowanie społeczne.

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
69/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 13:30
Sędzia I : Galinski Artur
Sędzia II : Grzybkowska Klaudia
Sędzia S : Jażdżewski Krzysztof
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy Trefl Gdańsk S.A. II - KaEmKa Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Nowy Port)
Adres Na Zaspę 31
Hala IV Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi II liga

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
160/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 14:00
Sędzia S : Mosiński Andrzej
Sędzia L1 : Malak Przemysław Dawid
Sędzia L2 : Zakrzewski Mateusz
Rodzaj zawodów II Liga Kobiet
Pomiędzy GKS \" Wieżyca 2011\" Politechnika Gdańska Stężyca - ENEA ENERGETYK Poznań II
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
144/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 17:00
Sędzia S : Skowroński Piotr
Sędzia L1 : Grzybkowska Klaudia
Sędzia L2 : Lipska Joanna
Rodzaj zawodów II Liga Mężczyzn
Pomiędzy Stoczniowiec Politechnika Gdańska - Orzeł Międzyrzecz
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Zwycięstwa 12
Hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej (dawniej AOS-PG) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
161/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 17:30
Sędzia S : Malak Przemysław Dawid
Sędzia L1 : Zakrzewski Mateusz
Sędzia L2 : Mosiński Andrzej
Rodzaj zawodów I Liga Kobiet
Pomiędzy GKS \" Wieżyca 2011\" Politechnika Gdańska Stężyca - LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
139/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-16 18:00
Sędzia S : Brożyna Paweł
Sędzia L1 : Czerniak Andrzej
Sędzia L2 : Ziółkowska Wiktoria
Rodzaj zawodów II Liga Mężczyzn
Pomiędzy Trefl Lębork - Enea Energetyk Poznań
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
149/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 09:15
Sędzia I : Ziółkowska Wiktoria
Rodzaj zawodów Turniej Amatorów Mężczyzn
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze)
Adres Płk. Dąbka 207
Hala Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (Gimnazjum Nr 14) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 5 godzin
1 x SI

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
143/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 10:00
Sędzia I : Brożyna Paweł
Sędzia II : Walder Lidia
Sędzia S+K : Mizgała Maciej
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Gdańsk S.A.
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Zwycięstwa 12
Hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej (dawniej AOS-PG) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
156/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 10:00
Sędzia I : Marciniak Marta
Sędzia I : Zakrzewski Mateusz
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki Rodziców
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Karczemki)
Adres Azaliowa 18
Hala Pozytywna Szkoła Podstawowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
140/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 11:00
Sędzia I : Stopiński Paweł
Sędzia II : Zakrzewski Maciej
Sędzia S : Zbrzeźny Krzysztof
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy UKS Orzeł Malbork - Gdyńska Akademia Siatkówki
Miejscowość (dzielnica) Malbork
Adres ul. Hadyny 18 (wejście przez łącznik)
Hala Sala sportowa przy SP nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
150/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 11:00
Sędzia I : Tobolewski Michał
Sędzia II : Mosiński Andrzej
Sędzia S : Tobolewski Przemysław
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy KaEmKa Starogard Gdański - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres ul. Hallera 19A
Hala Hala OSiR potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
138/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 13:00
Sędzia I : Strzelecki Paweł
Sędzia II : Konkol Maciej
Sędzia S : Jędrusik Wiktor
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy KATS Alpat Gdynia - MKS Korab Puck
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Chwarzno)
Adres Jowisza 60
Hala SP nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
151/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 13:00
Sędzia I : Rybak Tomasz
Sędzia II : Piekarec Adam
Sędzia S : Czerniak Andrzej
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy TPS Czarni Słupsk - KATS Alpat Gdynia
Miejscowość (dzielnica) Słupsk
Adres Banacha 17
Hala Zespół Szkół Sportowych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
146/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-17 16:00
Sędzia I : Żmudzińska Marta
Sędzia II : Kurkiewicz Agnieszka
Sędzia S : Kucharczyk Syta Maria
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - MKS Olimpijczyk Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Nowy Port)
Adres Na Zaspę 31
Hala IV Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
65/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-18 15:45
Sędzia I : Giełażyn Mateusz
Sędzia II : Żmudzińska Marta
Sędzia S+K : Noga Natalia
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy Trefl Gdańsk S.A. - Trefl Gdańsk S.A. III
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi I liga

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
152/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-19 16:30
Sędzia I : Nosal Piotr
Sędzia II : Mosiński Andrzej
Sędzia S : Rutkowski Ryszard
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy PTPS Człuchów - GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Miejscowość (dzielnica) Człuchów
Adres Koszalińska 2
Hala Powiatowa Bursa Szkolna potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi gr. A

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
153/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-20 19:00
Sędzia I : Błaszczyk Kamila
Sędzia II : Gostomczyk Dennis
Sędzia S : Kałuża Wiktoria
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - Trefl Gdańsk SA II
Miejscowość (dzielnica) Pruszcz Gdański
Adres Niemcewicza 1
Hala Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecz przeniesiony z 09.10.2021

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
162/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-21 18:00
Sędzia I : Grzybkowska Klaudia
Sędzia II : Jędrusik Wiktor
Sędzia S+K : Sosnowski Paweł
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - Gedania I Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Nowy Port)
Adres Na Zaspę 31
Hala IV Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Grupa B

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
83/Sezon Halowy 2021/2022 2021-10-22 18:00
Sędzia I : Konkol Maciej
Sędzia I : Kwiatkowska Karolina
Sędzia I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Przodkowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej Kobiet
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Przodkowo
Adres Sportowa 1
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Każdy sędzia po dwa mecze