Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
9/2018/2019- Halowa 2018-09-28 15:00
Sędzia I : Czerniak Andrzej
Sędzia I : Piekarec Adam
Sędzia I : Nosal Piotr
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Miastko
Adres SP 3, ul. Wrzosowa 1
Hala potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej młodziczek


Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
41/2018/2019- Halowa 2018-09-28 18:00
Sędzia I : Sagatowski Wojciech
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Sędzia I : Krzyżanowski Sebastian
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Przodkowo
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Przodkowo
Adres Sportowa 1
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
67/2018/2019- Halowa 2018-09-29 08:45
Sędzia I : Michałek Kamila
Rodzaj zawodów Miksty
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze Górne)
Adres Porębskiego 21 (dojazd z ulicy Jana z Kolna autobusem Nr 194-do przystanku przy Biedronce
Hala Szkoła Podstawowa Nr 43) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi czas trwania około 5 godzin

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
10/2018/2019- Halowa 2018-09-29 10:00
Sędzia I : Pepliński Ludwik
Sędzia I : Nosal Piotr
Sędzia I : Czerniak Andrzej
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Miastko
Adres SP 3, ul. Wrzosowa 1
Hala potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej młodziczek

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
62/2018/2019- Halowa 2018-09-29 10:00
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia I : Tobolewski Przemysław
Sędzia I : Tobolewski Michał
Sędzia I : Miloch Sylwester
Rodzaj zawodów Turniej Amatorski
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Olimpijczyków Starogardzkich 1
Hala OSiR im.Andrzeja Grubby potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Memoriał Olszewskiego

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
25/2018/2019- Halowa 2018-09-30 08:30
Sędzia I : Mocias Mateusz
Rodzaj zawodów Liga Amatorów Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Sopot (Brodwino)
Adres Kolberga 15
Hala Szkoła Podstawowa Nr 9 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
63/2018/2019- Halowa 2018-09-30 10:00
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia I : Tobolewski Przemysław
Sędzia I : Tobolewski Michał
Sędzia I : Miloch Sylwester
Rodzaj zawodów Turniej Amatorski
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Olimpijczyków Starogardzkich 1
Hala OSiR im.Andrzeja Grubby potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Memoriał Olszewskiego

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
11/2018/2019- Halowa 2018-09-30 14:00
Sędzia I : Pepliński Ludwik
Sędzia I : Nosal Piotr
Sędzia I : Czerniak Andrzej
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Miastko
Adres SP 3, ul. Wrzosowa 1
Hala potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
XXI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej młodziczek