Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
575/2018/2019- Halowa 2019-01-17 09:00
Sędzia I : Grzybkowska Klaudia
Rodzaj zawodów Szkolne
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Sopot
Adres Niepodległości 751
Hala II Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mistrzostwa Sopotu w siatkówce dziewcząt i chłopców liceum.
Systemem każdy z każdym w grupie.
Czas trwania zawodów: Max. 5 godz.

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
599/2018/2019- Halowa 2019-01-17 10:15
Sędzia I : Zakrzewski Mateusz
Rodzaj zawodów Szkolne
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Morena)
Adres Dobrowolskiego 6
Hala XX Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 3 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
606/2018/2019- Halowa 2019-01-17 15:00
Sędzia I : Giełażyn Mateusz
Sędzia II : Bojke Magdalena
Sędzia S+K : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SPS Lębork - UMKS Jurand Malbork
Miejscowość (dzielnica) Cewice (koło Lęborka)
Adres Witosa 65
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
595/2018/2019- Halowa 2019-01-17 19:00
Sędzia S : Krzyżanowski Sebastian
Sędzia L1 : Nehring Sebastian
Sędzia L2 : Karwowski Dariusz
Rodzaj zawodów II Liga Mężczyzn
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Reja 25
Hala Zespół Szkół Energetycznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
615/2018/2019- Halowa 2019-01-17 19:00
Sędzia I : Stopiński Paweł
Rodzaj zawodów Mecz Amatorski
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Tczew
Adres ul. Bałdowska 19
Hala ZSBiO potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Timex Tczew - AZS UG

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
600/2018/2019- Halowa 2019-01-18 09:15
Sędzia I : Jarosz Jakub
Rodzaj zawodów Szkolne
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Morena)
Adres Dobrowolskiego 6
Hala XX Liceum Ogólnokształcące potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
597/2018/2019- Halowa 2019-01-18 16:15
Sędzia I : Krzyżanowski Sebastian
Sędzia II : Bębenek Zygmunt
Sędzia S : Jarosz Jakub
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy MKS Olimpijczyk Gdańsk - GKS Wieżyca 2011 Stężyca
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Grunwaldzka 238
Hala Państwowe Szkoły Budownictwa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Liga Wojewódzka Juniorek II liga- baraże

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
603/2018/2019- Halowa 2019-01-18 17:30
Sędzia I : Mosiński Andrzej
Sędzia II : Tobolewski Michał
Sędzia S : Tobolewski Przemysław
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy UKS Libero MOS Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Siatkówki
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres Sobieskiego 6
Hala Zespół Szkół Ekonomicznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi baraż

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
53/2018/2019- Halowa 2019-01-18 18:00
Sędzia I : Sosnowski Paweł
Sędzia I : Kuchna Filip
Sędzia I : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Przodkowo
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Przodkowo
Adres Sportowa 1
Hala Zespół Szkół potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
591/2018/2019- Halowa 2019-01-19 09:00
Sędzia I : Doering Mirosław
Sędzia I : Koenig Maciej
Rodzaj zawodów Turniej Mikstów
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze Górne)
Adres Porębskiego 21 (dojazd z ulicy Jana z Kolna autobusem Nr 194-do przystanku przy Biedronce
Hala Szkoła Podstawowa Nr 43) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów: ok 4-5 godzin
Turniej odwołany, proszę potwierdzić!!!

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
593/2018/2019- Halowa 2019-01-19 10:00
Sędzia I : Stopiński Paweł
Sędzia II : Mosiński Andrzej
Sędzia S : Tobolewski Michał
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SKS Starogard Gdański - Trefl I Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Starogard Gdański
Adres ul. Traugutta 2
Hala PSP nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
605/2018/2019- Halowa 2019-01-19 10:00
Sędzia I : Rybak Anetta
Sędzia II : Kałuża Wiktoria
Sędzia S : Rutkowski Ryszard
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy TPS Czarni Słupsk - PTPS- ZSS Człuchów
Miejscowość (dzielnica) Słupsk
Adres ul. Sobieskiego 3
Hala Szkoła Podstawowa nr 3 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
607/2018/2019- Halowa 2019-01-19 10:00
Sędzia I : Konkol Maciej
Sędzia II : Bołkowska Magdalena
Sędzia S : Marciniak Marta
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy SPS Lębork - GKS Stoczniowiec Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
594/2018/2019- Halowa 2019-01-19 10:30
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Sędzia II : Brożyna Paweł
Sędzia S+K : Krzyżanowski Sebastian
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania I Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
590/2018/2019- Halowa 2019-01-19 13:00
Sędzia I : Strzelecki Paweł
Sędzia II : Walder Lidia
Sędzia S+K : Błażejewski Marek
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Gdyńska Akademia Siatkówki - Akademia Piłki Siatkowej Rumia
Miejscowość (dzielnica) Gdynia
Adres Sucharskiego 10
Hala SP 44 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
613/2018/2019- Halowa 2019-01-19 13:00
Sędzia I : Doering Mirosław
Sędzia II : Gostomczyk Dennis
Sędzia S : Jaszke Bolesław
Rodzaj zawodów Kadeci
Pomiędzy KATS Alpat Gdynia - UMKS Jurand Malbork
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Chwarzno)
Adres Jowisza 60
Hala SP nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
602/2018/2019- Halowa 2019-01-19 13:30
Sędzia I : Lińska Kamila
Sędzia II : Nehring Sebastian
Sędzia S : Beń Kinga
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy MKS Olimpijczyk - UKS REDA-CIECHOCINO
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Zaspa)
Adres Meissnera 9
Hala Zespół Szkół Nr 8 (XIV LO, Gimnazjum Nr 18) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi II liga

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
592/2018/2019- Halowa 2019-01-19 14:00
Sędzia I : Kwiatkowska Karolina
Rodzaj zawodów Turniej Mikstów
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Pogórze Górne)
Adres Porębskiego 21 (dojazd z ulicy Jana z Kolna autobusem Nr 194-do przystanku przy Biedronce
Hala Szkoła Podstawowa Nr 43) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Czas trwania zawodów: ok 4-5 godzin
Turniej odwołany, proszę potwierdzić!!!

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
588/2018/2019- Halowa 2019-01-19 17:00
Sędzia S : Zbrzeźny Krzysztof
Sędzia L1 : Łukasiewicz Tomasz
Sędzia L2 : Szczepański Piotr
Rodzaj zawodów II Liga Kobiet
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - KS Energetyk Poznań
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
608/2018/2019- Halowa 2019-01-19 18:00
Sędzia S : Zygadło Jerzy
Sędzia L1 : Bojke Magdalena
Sędzia L2 : Gawarkiewicz Tomasz
Rodzaj zawodów II Liga Mężczyzn
Pomiędzy Trefl Lębork - Womix NTS Trójka Nakło
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecz odwołany, proszę potwierdzić!!!

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
616/2018/2019- Halowa 2019-01-19 18:30
Sędzia I : Grzyb Łukasz
Rodzaj zawodów Pomorska Amatorska Liga Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Chełm)
Adres Dragana 2
Hala SP nr 8 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Benefit Volley - Intermarine

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
555/2018/2019- Halowa 2019-01-20 08:30
Sędzia I : Zygadło Jerzy
Rodzaj zawodów Liga Amatorów Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Sopot (Brodwino)
Adres Kolberga 15
Hala Szkoła Podstawowa Nr 9 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 2 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
579/2018/2019- Halowa 2019-01-20 09:00
Sędzia I : Jaszke Bolesław
Sędzia I : Bojke Magdalena
Rodzaj zawodów Amatorska Liga Siatkówki w Lęborku
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Lębork
Adres Piotra Skargi 52
Hala Szkoła Podstawowa nr 7 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
5 meczów- czas trwania zawodów ok. 5 godzin
2 x SI

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
535/2018/2019- Halowa 2019-01-20 10:00
Sędzia I+II : Rybak Anetta
Sędzia II+I : Pepliński Ludwik
Sędzia S : Rutkowski Ryszard
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy UKS Morena Miastko II - Alfa Kartuzy
Alfa Kartuzy - TPS Czarni Słupsk II
TPS Czarni Słupsk II - UKS Morena Miastko II
Miejscowość (dzielnica) Miastko
Adres Wrzosowa
Hala Gimnazjum im.Jana Pawła II potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
596/2018/2019- Halowa 2019-01-20 10:00
Sędzia I : Grzyb Łukasz
Sędzia II : Tybuś Bogusław
Sędzia S+K : Mizgała Maciej
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Korab Puck
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Reja 25
Hala Zespół Szkół Energetycznych potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
598/2018/2019- Halowa 2019-01-20 10:00
Sędzia I : Kuchna Filip
Sędzia II : Gostomczyk Dennis
Sędzia S+K : Sosnowski Paweł
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy Trefl Gdańsk SA II - UKS Piast Kobylnica
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Przymorze)
Adres Kołobrzeska 61
Hala Miejska Hala Sportowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
604/2018/2019- Halowa 2019-01-20 10:00
Sędzia I+II+S : Grzybkowska Klaudia
Sędzia I+II+S : Jarosz Jakub
Sędzia I+II+S : Żmudzińska Marta
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Gedania II Gdańsk - KaEmKa Starogard Gd.
KaEmKa Starogard Gd. - UKS Jasieniak Gdańsk
UKS Jasieniak Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Zaspa)
Adres Burzyńskiego 10
Hala SP Nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 3 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
611/2018/2019- Halowa 2019-01-20 10:30
Sędzia I : Koenig Maciej
Sędzia II : Konkol Maciej
Sędzia S : Walder Lidia
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Olimpijczyk Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Stężyca
Adres Abrahama 2
Hala Hala Sportowo-Widowiskowa potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi baraż

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
586/2018/2019- Halowa 2019-01-20 11:00
Sędzia S : Ziółkowski Jarosław
Sędzia L1 : Mosiński Andrzej
Sędzia L2 : Stopiński Paweł
Rodzaj zawodów II Liga Kobiet
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - KS Pałac Bydgoszcz II
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
609/2018/2019- Halowa 2019-01-20 11:00
Sędzia I : Gawarkiewicz Tomasz
Sędzia II : Ziółkowski Mariusz
Sędzia S : Bołkowska Magdalena
Rodzaj zawodów Juniorki
Pomiędzy Gdyńska Akademia Siatkówki - UKS Libero MOS Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Gdynia
Adres mjr. H. Sucharskiego 10
Hala Zespół Szkół nr 12 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi baraż

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
614/2018/2019- Halowa 2019-01-20 13:00
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Sędzia II : Zakrzewski Mateusz
Sędzia S : Wasielke Wojciech
Rodzaj zawodów Juniorzy
Pomiędzy KATS Alpat Gdynia - Trefl Gdańsk S.A.
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Chwarzno)
Adres Jowisza 60
Hala SP nr 48 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
612/2018/2019- Halowa 2019-01-20 13:15
Sędzia I+II+S : Błaszczyk Kamila
Sędzia I+II+S : Doering Mirosław
Sędzia I+II+S : Kunz Łukasz
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Gedania I Gdańsk - GAS
GAS - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I
Akademia Piłki Siatkowej Rumia I - Gedania I Gdańsk
Miejscowość (dzielnica) Gdynia
Adres Sucharskiego 10
Hala SP 44 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
587/2018/2019- Halowa 2019-01-20 14:00
Sędzia I+II+S : Ziółkowski Jarosław
Sędzia I+II+S : Mosiński Andrzej
Sędzia I+II+S : Stopiński Paweł
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - Akademia Piłki Siatkowej Rumia II
Akademia Piłki Siatkowej Rumia II - PTPS Człuchów
PTPS Człuchów - Golden Orzeł Malbork
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
619/2018/2019- Halowa 2019-01-20 15:30
Sędzia I+II : Chmielecka Aleksandra
Sędzia II+I : Tobolewski Michał
Sędzia S : Napiórkowski Stanisław
Rodzaj zawodów Młodziczki
Pomiędzy MTS II Kwidzyn - UKS Reda Ciechocino
UKS Reda Ciechocino - MTS I Kwidzyn
MTS I Kwidzyn - MTS II Kwidzyn
Miejscowość (dzielnica) Kwidzyn
Adres Żeromskiego 80 (w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej 54)
Hala KCSiR (w pobliżu Szkoły Podstawowej Nr 6) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi IV liga

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
621/2018/2019- Halowa 2019-01-20 18:00
Sędzia I : Paszkowski Łukasz
Sędzia II : Żmudzińska Marta
Sędzia S : Sagatowski Wojciech
Rodzaj zawodów Trójmiejska Liga Siatkówki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Zwycięstwa 12
Hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej (dawniej AOS-PG) potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Sparing PG

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
589/2018/2019- Halowa 2019-01-21 17:00
Sędzia I : Nowak Jakub
Sędzia II : Zachaczewska Monika
Sędzia S : Zakrzewski Maciej
Rodzaj zawodów Kadetki
Pomiędzy Golden Orzeł Malbork - KaEmKa Starogard Gdański
Miejscowość (dzielnica) Malbork (Osiedle Południe)
Adres Wybickiego 32 (wejście od ulicy Kwiatkowskiego)
Hala Szkoła Podstawowa nr 5 potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi mecz przeniesiony z 19.01