Home
Komunikaty
Prezydium Wydziału Sędziowskiego
Referat Szkolenia i Kwalifikacji - materiały
Referat Szkolenia i Kwalifikacji - informacje
Zasady obsad
Informacje Referatu Organizacyjnego
Delegacje
Wszystkie
Sezon Halowy 2023/2024
Lista sędziów
Zaloguj
Ta przeglądarka nie obsługuje Javascript!
Sędziowie
Klasa sędziowska
Międzynarodowa
Kandydat Międzynarodowy
Państwowa
Związkowa
I szczebel centralny
I
II
III
Kandydat
uprawnienia
Międzynarodowe
M
K
J
W
S
A1
A2
B
C
KW
PL
Lp.
Nazwisko
Imię
Plażowy
Aktywny
1
Arentowicz
Mirosław
Nie
Tak
2
Bębenek
Zygmunt
Nie
Nie
3
Bilińska Giełażyn
Daria
Tak
Nie
4
Błaszczyk
Kamila
Nie
Tak
5
Błażejewski
Marek
Nie
Tak
6
Bojke
Magdalena
Nie
Tak
7
Bołkowska
Magdalena
Nie
Tak
8
Brożyna
Paweł
Tak
Tak
9
Budzisz
Konrad
Nie
Tak
10
Chmielecka
Aleksandra
Nie
Tak
11
Cieplińska
Marta
Nie
Nie
12
Czerniak
Andrzej
Nie
Tak
13
Doering
Inez
Tak
Tak
14
Doering
Mirosław
Tak
Tak
15
Dominiak
Łukasz
Nie
Tak
16
Fularczyk
Maciej
Nie
Tak
17
Galinski
Artur
Nie
Tak
18
Gawarkiewicz
Tomasz
Nie
Tak
19
Giełażyn
Mateusz
Tak
Nie
20
Gostomczyk
Dennis
Nie
Nie
21
Grabka
Łukasz
Nie
Nie
22
Grzyb
Łukasz
Nie
Tak
23
Grzybkowska
Klaudia
Nie
Tak
24
Heyducki
Marek
Nie
Tak
25
Jarosz
Jakub
Nie
Tak
26
Jasnoch
Michał
Nie
Tak
27
Jaszke
Bolesław
Tak
Tak
28
Jażdżewski
Krzysztof
Nie
Tak
29
Jędrusik
Wiktor
Tak
Tak
30
Jóskowski
Kamil
Nie
Tak
31
Kaczmarek
Władysław
Nie
Nie
32
Kalinowski
Patryk
Nie
Tak
33
Kałuża
Wiktoria
Nie
Nie
34
Kamerka
Julia
Tak
Tak
35
Karwowski
Dariusz
Nie
Nie
36
Konkol
Maciej
Nie
Nie
37
Korth
Anna
Tak
Tak
38
Kowalska
Wiktoria
Nie
Tak
39
Krupińska
Ewelina
Nie
Tak
40
Krzyżanowski
Sebastian
Nie
Nie
41
Kucharczyk
Aleksander
Nie
Tak
42
Kucharczyk Syta
Maria
Nie
Nie
43
Kuchciński
Mateusz
Nie
Tak
44
Kuchna
Filip
Nie
Tak
45
Kurkiewicz
Agnieszka
Nie
Tak
46
Kuśmider
Arkadiusz
Nie
Tak
47
Lipska
Joanna
Nie
Tak
48
Łukasiewicz
Mieczysław
Nie
Nie
49
Łukasiewicz
Tomasz
Nie
Tak
50
Łygoński
Krzysztof
Nie
Nie
51
Majcherek
Danuta
Nie
Nie
52
Malak
Przemysław Dawid
Nie
Tak
53
Marciniak
Marta
Nie
Tak
54
Mizgała
Maciej
Nie
Tak
55
Mosiński
Andrzej
Tak
Tak
56
Murczkiewicz
Kamila
Nie
Tak
57
Murczkiewicz
Rafał
Nie
Tak
58
Napiórkowski
Stanisław
Nie
Nie
59
Nehring
Sebastian
Nie
Tak
60
Noga
Natalia
Nie
Tak
61
Nosal
Piotr
Tak
Tak
62
Nowak
Jakub
Nie
Tak
63
Nowak
Wiktoria
Nie
Tak
64
Piekarec
Adam
Nie
Tak
65
Pipka
Andrzej
Nie
Tak
66
Redlarski
Mateusz
Nie
Nie
67
Rutkowski
Ryszard
Nie
Tak
68
Rybak
Anetta
Nie
Tak
69
Rybak
Tomasz
Nie
Tak
70
Sasień
Mariusz
Nie
Nie
71
Skotarek
Mikołaj
Nie
Tak
72
Skowrońska
Magdalena
Nie
Tak
73
Skowroński
Piotr
Nie
Tak
74
Sosnowski
Paweł
Nie
Tak
75
Stopiński
Paweł
Tak
Tak
76
Sychowski
Maciej
Nie
Nie
77
Szafran
Paweł
Nie
Tak
78
Szałański
Jakub
Nie
Tak
79
Szczepański
Piotr
Nie
Tak
80
Szefler
Miłosz
Nie
Tak
81
Tercjak
Monika
Nie
Tak
82
Tobolewski
Michał
Nie
Tak
83
Tobolewski
Przemysław
Nie
Nie
84
Trybuła
Maja
Nie
Nie
85
Tybuś
Bogusław
Nie
Tak
86
Walder
Lidia
Nie
Tak
87
Warmbier
Jakub
Tak
Tak
88
Zakrzewski
Maciej
Nie
Tak
89
Zakrzewski
Mateusz
Tak
Tak
90
Zalewski
Szymon
Nie
Tak
91
Zbrzeźny
Krzysztof
Nie
Tak
92
Zdunek
Marcin
Nie
Tak
93
Zielińska
Joanna
Nie
Tak
94
Zieliński
Karol
Nie
Tak
95
Ziółkowski
Mariusz
Nie
Tak
96
Zubowicz
Mikołaj
Tak
Tak
97
Zygadło
Jerzy
Nie
Tak
98
Żmudzińska
Marta
Tak
Tak
99
Żywiec
Jakub
Tak
Tak