Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
5/Plażowy 2018 2018-05-28 09:00
Sędzia I : Bębenek Zygmunt
Rodzaj zawodów Szkolne - plaża
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdańsk (Wrzeszcz)
Adres Grunwaldzka 244
Hala Boisko przy GOKF, za PSB potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi 3 mecze

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
6/Plażowy 2018 2018-05-28 09:00
Sędzia I : Bilińska Daria
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Rodzaj zawodów Szkolne - plaża
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa
Hala Plaża po lewej stronie molo potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Półfinały Województwa Pomorskiego w siatkówce plażowej
szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
7/Plażowy 2018 2018-05-30 09:00
Sędzia I : Bilińska Daria
Sędzia I : Redlarski Mateusz
Rodzaj zawodów Szkolne - plaża
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa
Hala Plaża po lewej stronie molo potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
Półfinały Województwa Pomorskiego w siatkówce plażowej
szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
1017/Sezon Halowy 2017/2018 2018-06-02 10:00
Sędzia I+II : Jaszke Bolesław
Sędzia I+II : Doering Mirosław
Sędzia I+II : Bębenek Zygmunt
Sędzia I+II : Zakrzewski Mateusz
Sędzia I+II : Błaszczyk Kamila
Sędzia I+II : Żmudzińska Marta
Sędzia GŁ : Brożyna Paweł
Rodzaj zawodów Plażowa Kadeci
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Śródmieście)
Adres Bulwar Nadmorski
Hala Plaża miejska Śródmieście-GOSiR-przy Muzeum Marynarki Wojennej potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2018 CHŁOPCÓW
odprawa o godzinie 9
czas trwania zawodów około 7-8 godzin



Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
1014/Sezon Halowy 2017/2018 2018-06-03 10:00
Sędzia I+II : Brożyna Paweł
Sędzia I+II : Doering Mirosław
Sędzia I+II : Chmielecka Aleksandra
Sędzia I+II : Paszkowski Łukasz
Sędzia I+II : Jaszke Bolesław
Sędzia I+II : Żmudzińska Marta
Sędzia GŁ : Nosal Piotr
Rodzaj zawodów Plażowa Juniorki
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Puck
Adres Lipowa
Hala Plaża po lewej stronie molo potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2018 DZIEWCZĄT
Odprawa o godzinie 9:00
Czas trwania około 7-8 godzin

Numer delegacji Data Godzina Sędziowie
1018/Sezon Halowy 2017/2018 2018-06-03 10:00
Sędzia I+II : Grzyb Łukasz
Sędzia I+II : Mosiński Andrzej
Sędzia I+II : Stopiński Paweł
Sędzia I+II : Szczepański Piotr
Sędzia I+II : Błaszczyk Kamila
Sędzia I+II : Zakrzewski Mateusz
Sędzia GŁ : Bytof Bartosz
Rodzaj zawodów Plażowa Juniorzy
Pomiędzy
Miejscowość (dzielnica) Gdynia (Śródmieście)
Adres Bulwar Nadmorski
Hala Plaża miejska Śródmieście-GOSiR-przy Muzeum Marynarki Wojennej potwierdzone
odrzucone
oczekujące
Uwagi Mecze według komunikatu organizatora
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2018 CHŁOPCÓW
Odprawa o godzinie 9:00
czas trwania zawodów około 7-8 godzin