Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||||||||
896/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-18 | 19:00 |
|
|||||||||
Rodzaj zawodów | Siatkarska Liga Trójmiasta – SL3 | |||||||||||
Pomiędzy | ||||||||||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk/Sopot | |||||||||||
Adres | Plac Dwóch Miast 1 | |||||||||||
Hala | Ergo Arena |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||||||||
Uwagi | hala treningowa 3 mecze |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | ||||||
908/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-19 | 08:30 |
|
||||||
Rodzaj zawodów | Turniej Amatorski | ||||||||
Pomiędzy | |||||||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk (Nowy Port) | ||||||||
Adres | Na Zaspę 31 | ||||||||
Hala | IV Liceum Ogólnokształcące |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
|||||||
Uwagi | Mecze według komunikatu organizatora Mistrzostwa Straży Pożarnej. Planowany czas zawodów ok 7 godzin. 2 |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
904/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 09:30 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW | |||||
Pomiędzy |
Trefl Gdańsk - MKS Mieszko Połczyn Zdrój SMS Sparta AGH Kraków - VitaSun MKS Będzin SA |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk (Nowy Port) | |||||
Adres | Na Zaspę 31 | |||||
Hala | IV Liceum Ogólnokształcące |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Drugi mecz zaplanowany na godzinę 11:00 |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
899/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 10:00 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK | |||||
Pomiędzy |
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MUKS Sparta Warszawa MKS Dwójka Zawiercie - MUKS „Dargfil” Tomaszów Mazowiecki |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Stężyca | |||||
Adres | Abrahama 2 | |||||
Hala | Hala Sportowo-Widowiskowa |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Mecz nr 2 w: planowe rozpoczęcie godz.:11:30. |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||||||||
903/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 10:00 |
|
|||||||||
Rodzaj zawodów | Turniej Amatorski | |||||||||||
Pomiędzy | ||||||||||||
Miejscowość (dzielnica) | Kobylnica | |||||||||||
Adres | Główna 63 | |||||||||||
Hala | Zespół Szkół Samorządowych |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||||||||
Uwagi | Mecze według komunikatu organizatora czas trwania około 7 godzin |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
907/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 12:30 |
|
|||
Rodzaj zawodów | Turniej Amatorski | |||||
Pomiędzy | ||||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk (Wrzeszcz) | |||||
Adres | Reja 25 | |||||
Hala | Zespół Szkół Energetycznych |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Mecze według komunikatu organizatora czas trwania około 4 godzin |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
905/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 16:00 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW | |||||
Pomiędzy |
MKS Mieszko Połczyn Zdrój - VitaSun MKS Będzin SA Trefl Gdańsk - SMS Sparta AGH Kraków |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk (Przymorze) | |||||
Adres | Kołobrzeska 61 | |||||
Hala | Miejska Hala Sportowa |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Drugi mecz zaplanowany na godzinę 17:30 |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
900/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-20 | 16:30 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK | |||||
Pomiędzy |
MUKS Sparta Warszawa - MUKS „Dargfil” Tomaszów Mazowiecki GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dwójka Zawiercie |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Stężyca | |||||
Adres | Abrahama 2 | |||||
Hala | Hala Sportowo-Widowiskowa |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Mecz nr 4 w: planowe rozpoczęcie godz.:18:00. |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
906/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-21 | 10:00 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW | |||||
Pomiędzy |
SMS Sparta AGH Kraków - MKS Mieszko Połczyn Zdrój Trefl Gdańsk - VitaSun MKS Będzin SA |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Gdańsk (Przymorze) | |||||
Adres | Kołobrzeska 61 | |||||
Hala | Miejska Hala Sportowa |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Drugi mecz zaplanowany na godzinę 11:30 |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | |||
901/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-21 | 10:30 |
|
|||
Rodzaj zawodów | 1/2 MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK | |||||
Pomiędzy |
MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Sparta Warszawa MUKS „Dargfil” Tomaszów Mazowiecki - GKS Wieżyca 2011 Stężyca |
|||||
Miejscowość (dzielnica) | Stężyca | |||||
Adres | Abrahama 2 | |||||
Hala | Hala Sportowo-Widowiskowa |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
||||
Uwagi | Mecz nr 2 w: planowe rozpoczęcie godz.:12:00. |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | ||||||
829/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-24 | 18:00 |
|
||||||
Rodzaj zawodów | Turniej Mikstów | ||||||||
Pomiędzy | |||||||||
Miejscowość (dzielnica) | Tczew | ||||||||
Adres | |||||||||
Hala | II LO |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
|||||||
Uwagi |
Numer delegacji | Data | Godzina | Sędziowie | ||||||
830/Sezon Halowy 2023/2024 | 2024-04-26 | 18:00 |
|
||||||
Rodzaj zawodów | Turniej Mikstów | ||||||||
Pomiędzy | |||||||||
Miejscowość (dzielnica) | Tczew | ||||||||
Adres | |||||||||
Hala | II LO |
potwierdzone odrzucone oczekujące |
|||||||
Uwagi |